Trawniki z rolki, województwo mazowieckie

Zadbana i gęsta trawa to elegancka wizytówka niejednego ogrodu. Faktem jest, że nawet jeśli przeważają w nim piękne gatunki kwiatów ogrodowych, to kontrastująca z nimi przerzedzona trawa sprawia, że ogród staje się w najlepszym przypadku niekompletny. Zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy nasze trawniki z rolki. Mazowieckie to główny obszar, gdzie kierujemy naszą ofertę, jednak do zakupu naszych produktów zapraszamy również klientów spoza obrębu województwa. Nasz rzetelnie zorganizowany system transportu zapewnia dostarczenie towaru do klienta mieszkającego poza obszarem województwa mazowieckiego.

Nasze wysokogatunkowe trawniki z rolki przyjmą się w niewielkich ogródkach, jak i w ogrodach o dużej powierzchni. Niezależnie czy teren jest nizinny, czy na odwrót stromy i nierówny. Odpowiedni rodzaj trawy dostosujemy również, biorąc pod uwagę natężenie nasłonecznienia na danym obszarze. Nasza trawa będzie nie tylko elegancką ozdobą Twojego ogrodu, ale będzie także długo spełniać swoje funkcje rekreacyjne.

Czy należy przygotować grunt przed rozłożeniem trawników z rolki?

Aby trawa zaaklimatyzowała się w Twoim ogrodzie oraz rozwinęła silny system korzeni, należy wykonać kilka ważnych czynności. 

Zanim nasi pracownicy dostarczą i rozłożą świeżą i nieuszkodzoną darń powinno się usunąć wszelkie nierówności takie jak kamienie, korzenie, starą trawę, kamienie lub gruz. Następnie trzeba ziemię dokładnie przekopać, ubić, wygrabić i wygładzić. Dobrym rozwiązaniem jest dodanie dodatkowej warstwy dobrej jakościowo ziemi ogrodowej. Nie należy dodawać torfu.

Takie przygotowanie podłoża zapewni efektywne rozłożenie trawników z rolki oraz ich adaptację do nowego terenu.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę