Trawniki w rolkach, Warszawa

Elegancki wystrój ogrodu często związany jest z jego zadbanym podłożem. Czasami minimalistyczne rozwiązania dają najkorzystniejszy efekt. Jedni zwolennicy wypoczynku w ogródku cenią sobie ułożone chodniki, inni preferują całą powierzchnię obsianą trawą. Istnieje jednak ryzyko, że trawa się nie przyjmie, dlatego oferujemy nasze trawniki w rolkach. Warszawa i okolice to tereny, gdzie z pewnością znajdzie się wielu zwolenników wypoczynku na świeżym powietrzu. Nasze trawniki jeszcze bardziej umilą Ci popołudniowy, letni relaks, dzięki przyjemnym, bosym spacerom po murawie lub walorom estetycznym. Głęboka zieleń działa odprężająco i wprowadza w miły nastrój.

Od dłuższego czasu trawniki w rolkach cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, przyczynia się do tego przede wszystkim szybciej uzyskany efekt, niż w przypadku tradycyjnie zasianej trawy. Dotyczy to nie tylko prywatnych posesji, ale również parków miejskich, parkingów, skarp i stadionów. Rolowana trawa to sposób na równy trawnik nawet na wzniesieniach, nic więc dziwnego, że coraz więcej osób sięga po tego typu rozwiązanie.

Rolowana murawa – szybkie i efektowne rozwiązanie

Trawa z rolki jest zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, w tym przed mrozami lub upałami. Ma większą odporność na pasożyty, w przeciwieństwie do zwykłych traw. Dzięki specyficznej strukturze jest też odporna na deptanie, uszkodzenia i urazy.

Trawniki rolowane również muszą być pielęgnowane. Podlewanie oraz koszenie to standardowe czynności, które należy regularnie przeprowadzać, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowym i zielonym trawnikiem. 

Nasza doświadczona ekipa pracowników chętnie również poinformuje Cię o dodatkowych zabiegach pielęgnacyjnych, aby trawnik jeszcze bardziej podkreślił wygląd Twojego ogrodu.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę