Trawniki rozwijane, Brodnica

W naszym asortymencie dostępne są trawniki rozwijane. Brodnica i okolice to obszar, gdzie szczególnie jesteśmy otwarci na klientów, realizujemy jednak również zlecenia na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Nasze trawniki rozwijane w rolkach to gwarancja produktu najwyższej jakości, składających się ze starannie wyselekcjonowanych nasion. Oferujemy trawniki: 

  • o gęstej strukturze,
  • jednorodnym kolorze,
  • równomiernej długości,
  • pozbawione przebarwień, wysuszonych fragmentów i chwastów.

Ponadto po rozwinięciu rolki pas z trawą nie ulega deformacji lub rozerwaniu, masz zatem pewność, że darnina będzie pozbawiona jakichkolwiek ubytków.

Trawa jest stabilnie zakorzeniona, a ziemia nie jest krucha, za to jest odpowiednio wilgotna. To wszystko przekłada się na wysoką jakość trawnika rozwijanego, który znajdziesz w naszej ofercie.

Jak rozkładamy trawniki rozwijane?

Aby trawniki rozwijane jak najdłużej cieszyły swoją funkcjonalnością, ważna jest oczywiście prawidłowa ich pielęgnacja. Istotny jest jednak również sam proces rozkładania trawnika – tylko prawidłowo przeprowadzony, wpływa na niezniszczalność i długotrwałość. Główne etapy rozkładania trawnika to:

  • najpierw rozłożenie darni tam, gdzie docelowo trawnik powinien być najdłuższy, pozostałe fragmenty umiejscawiamy tak, aby łączenia poszczególnych części nie tworzyły jednej linii,
  • następnie dokładne dociskanie fragmentów trawnika do powierzchni oraz ubijanie specjalnym wałem,
  • obsypywanie ziemią odsłoniętych krawędzi, w celu zabezpieczenia przed wysuszeniem.

Nasi pracownicy po rozłożeniu darniny udzielą Ci wskazówek na temat dalszych czynności, które będą sprzyjać prawidłowemu zakorzenieniu trawy.

Następnie przez około tygodnia należy codziennie podlewać trawnik. Po upływie siedmiu dni należy darninę zraszać, dzięki czemu unikniesz powstawania rozstępów i wyżłobień pomiędzy fragmentami Twojego trawnika. 

Zaleca się, aby nie chodzić przez około dwa tygodnie po świeżo ułożonej trawie. Jest to czas, który darnina potrzebuje, aby się mocniej zakorzenić.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę