Trawniki rolowane, sprzedaż w Ciechanowie

W naszym asortymencie dostępne są trawniki rolowane. Ciechanów to obszar naszej dystrybucji, jednak sprzedaż i rozkładanie darni oferujemy również poza obrębem miasta. 

Trawniki rolowane to doskonałe rozwiązanie, aby w jak najmniej inwazyjny sposób dokonać znaczących zmian w ogrodzie. Jest to wygodne i trwałe rozwiązane, aby urozmaicić wystrój podwórka wokół domu. To także dobry sposób, gdy pojawia się potrzeba odświeżenia terenu wyeksploatowanego pracami budowlanymi. 

Jeśli posiadasz świeżo wybudowany dom, wysokogatunkowe trawniki rolowane skutecznie poprawią ubitą i zniszczoną ziemię. Ponadto trawa z rolki to dobry pomysł, gdy chcesz odświeżyć trawnik po zimie. Najkorzystniejsze warunki do rozkładania trawy, to grunt, który jest przede wszystkim próchniczny, odpowiednio wilgotny i przepuszczalny, ale trawy z rolki nie są tu wyjątkiem, ponieważ większość roślin ogrodowych również przyjmują się na takim podłożu. Nie jest natomiast przeszkodą nierówny teren lub brak dostatecznego nasłonecznienia.

Z jakich gatunków traw powstają nasze trawniki rolowane?

Nasze trawniki rolowane składają się z odpowiednio dobranej kompozycji nasion gatunków traw, których właściwości sprzyjają wieloletniej trwałości darniny. Właściwie proporcje i pielęgnacja to gwarancja, że nasz produkt będzie bezproblemowo spełniać funkcje estetyczne i rekreacyjne. Skład trawników rolowanych to:

  • kostrzewa czerwona,
  • wiechlina łąkowa,
  • życica trwała.

Tego typu mieszanki różnogatunkowe wpływają na ładne rozrastanie się, świeży wygląd, równomierną kolorystykę oraz zdolność do intensywnej regeneracji.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę