Trawniki na boisko, Warszawa

W naszej ofercie można również znaleźć trawniki na boisko. Warszawa i okolice to miejsce, gdzie nie brakuje miejsc do uprawiania sportu. Planowane są również inwestycje związane z osiedlowymi obiektami sportowymi na świeżym powietrzu. Jesteśmy otwarci na współpracę i zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Wyprodukowane przez nas trwałe trawniki na boisko to kompozycja nasion m.in. życicy trwałej i wiechliny  łąkowej. Specjalny dobór oraz pielęgnacja zapewniają murawie stabilność oraz odporność na deptanie dzięki twardym korzeniom. 

Oferowana przez nas trawa szybko się regeneruje, co jest nie bez znaczenia, ponieważ na tego typu powierzchni dochodzi do częstych upadków, nacisków i innych urazów mechanicznych. 

Ponadto nasza oferta jest dobrą opcją, jeśli chodzi o inne obiekty sportowe, takie jak pola golfowe czy korty tenisowe. Przy użyciu naszego trawnika na boisko stworzysz także idealne miejsce do uprawiania sportu w przestrzeni Twojego przydomowego podwórka. Skorzystaj z naszej oferty. Spełnij swoje marzenia i swoich dzieci i zapewnij swojej rodzinie prywatne boisko.

Korzyści z rolowanego trawnika na boisko

Nasz trawnik to skuteczne rozwiązanie na zazielenienie boiska, a dzięki wytrzymałości i trwałości darniny, taki obiekt przez długi czas będzie stwarzać warunki do uprawiania sportu. Warto jest mieć na uwadze, że takie miejsce powinno spełniać normy związane z bezpieczeństwem, na co również ma wpływ trawa odpowiednio dobrana do wykonywania sportowych czynności. Nasz trawnik na boisko w porównaniu do klasycznie zasianej trawy jest także mniej angażujący, jeśli chodzi o pielęgnację. Dodatkowo jest bardziej odporny na chwasty i inne zanieczyszczenia.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę