Trawniki dywanowe do ogrodu, Warszawa

Jednym z kluczowych elementów naszego asortymentu są trawniki dywanowe do ogrodu. Warszawa to miejsce dystrybucji naszych produktów, ale zapraszamy do skorzystania z naszej oferty także klientów spoza obrębu stolicy oraz województwa mazowieckiego.

Trawniki dywanowe powstają ze starannie dobranych nasion m.in. różnego rodzaju kostrzewy, wiechliny oraz mietlicy. Odpowiednie proporcje, składające się na oryginalną mieszankę oraz dbałość o każdy detal w pielęgnacji przekładają się na wieloletnią satysfakcję naszych klientów.

Jak sama nazwa wskazuje trawa po rozłożeniu, przypomina delikatny dywan o świeżym zapachu i kojącej zieleni. Chodzenie po nim boso z pewnością umili Ci każde popołudnie po ciężkim dniu w pracy.

Gdzie najlepiej przyjmują się trawniki dywanowe i jak o nie dbać?

Warto mieć na uwadze, że trawniki dywanowe, mimo że są odporne na czynniki pogodowe, najlepiej przyjmują się na terenach dobrze oświetlonych i nasłonecznionych. Są też dobrym rozwiązaniem w miejscach ulokowanych od południa. Nie jest to oczywiście reguła, ale z doświadczenia wiemy, że w takich miejscach wyglądają na najbardziej zadbane.

Jeśli chodzi o samą pielęgnację, mimo że dywan ogrodowy jest mocny i trwały, to należy o niego dbać, przycinając go lub kosić – optymalnie raz w tygodniu, do wysokości ok. 5 centymetrów. Trawniki dywanowe mają bowiem tendencje do dość szybkiego rozrastania się. Regularne nawadnianie to również ważny element pielęgnacji. Oczywiście trawnik dywanowy jest odporny na deptanie, ale warto jest odczekać co najmniej kilka dni, aby w pełni zacząć z niego korzystać. Do tego czasu musimy ograniczyć się jedynie do podziwiania jego walorów estetycznych.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę