Trawniki, Brodnica

Jesteśmy świadomi ile wysiłku i cierpliwości kosztuje zasianie trawnika. Wiemy też, że często trudno jest osiągnąć zamierzony skutek i cieszyć się zadbaną i piękną trawą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu właścicieli ogrodów, nasze przedsiębiorstwo oferuje rolowane trawniki. Brodnica to miejsce gdzie mieszkasz? Świetnie się składa, ponieważ tu prowadzimy sprzedaż naszych trawników, ponadto nasze usługi są dostępne również w innych miejscowościach, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Nasza darń rolowana przyjmie się zarówno w miejscach o dużym stopniu nasłonecznienia, jak i na gruncie zacienionym. Cechuje się także odpornością na:

  • susze,
  • wysokie i niskie temperatury,
  • deptanie i eksploatację,
  • pojawianie się nadmiernej ilości chwastów.

Czas założenia trawnika jest zależny od wielkości ogrodu, ale dzięki naszej doświadczonej ekipie pracowników praca przebiega szybko i jednocześnie solidnie. Z przyjemnością Ci również doradzą, jak zajmować się trawą.

Certyfikowane nasiona wysokiej klasy – tylko od sprawdzonych dostawców

Nasze trawy swoją wytrzymałość i piękny, głęboki kolor zawdzięczają mieszance składającej się z odpowiednio dobranych proporcji nasion:

  • kostrzewy,
  • życicy,
  • wiechliny.

Wszystkie nasze nasiona pochodzą od wiarygodnych i rzetelnych dostawców, a ich jakość jest certyfikowana przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Nasze trawniki są trwałe, jednolite kolorystycznie i gęste. Przyczynia się do tego nie tylko nasz oryginalny, firmowy dobór nasion, ale również szczegółowa pielęgnacja trawy już na etapie jej uprawy. Kiedy przychodzi natomiast czas na jej zbiory, z taką samą skrupulatnością zwijamy ją w rolki, poświęcając szczególną uwagę na to, aby nie uszkodzić jej korzeni. Następnie właściwie zabezpieczoną darń dostarczamy do klienta.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę