Trawnik z rolki, Warszawa

Marzy Ci się piękny ogród o kojącej zieleni i ładnie zagospodarowanym gruncie? A może nie masz cierpliwości, wystarczającej wiedzy lub doświadczenia w uprawie trawy? Znamy na to sposób, a jest nim trawnik z rolki. Warszawa mimo ciągłego rozwoju urbanistycznego, wciąż ma na swoim obszarze wiele niezagospodarowanych ogródków, zarówno na obrzeżach miasta, jak i na osiedlach blisko centrum. Być może jesteś właścicielem przestrzeni, której chciałbyś nadać nowy wymiar i urozmaicić jej wygląd ładnym i zadbanym pasem zieleni, ale nie wiesz od czego zacząć. Przy zakupie naszych produktów oraz dzięki naszej pomocy z pewnością Ci się to uda.

Trawnik z rolki na każde warunki

Trawnik z rolki to praktyczny sposób, aby nadać Twojemu ogródkowi nowy wygląd. Oferujemy trawę z folii oraz trawę z siewu gruntowego. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno przy małych domowych ogródkach, jak i ogrodach o dużej powierzchni. Nasz precyzyjnie wycięty trawnik z rolki znajdzie również zastosowanie w przestrzeni miejskiej jak np. w parkach czy ogródkach jordanowskich

Nasze trawniki sprawdzą się także jako pas zieleni przy różnego typu drogach publicznych. Zachęcamy więc do współpracy zarządy i firmy odpowiedzialne za infrastrukturę drogową.

Trawa z rolki  jest relatywnie łatwa w pielęgnacji, odporna mechanicznie oraz przystosowana do zróżnicowanych warunków pogodowych. Nie trzeba też długo czekać na ładny efekt, gdyż nasi pracownicy rozłożą ją szybko i sprawnie. 

Trzeba jednak pamiętać, że taki trawnik nie od razu nadaje się do użytku. Należy na około dwa tygodnie zrezygnować z chodzenia po darninie, do czasu stabilnego ukorzenienia się. Czas oczekiwania z pewnością wynagrodzi Ci jednak podziwianie zadbanej trawy o intensywnej i świeżej zieleni.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę