Trawa rolowana, Warszawa

Najważniejszym elementem naszego asortymentu, który oferujemy, to trawa rolowana. Warszawa to miejsce naszej dystrybucji, ale transport rolowanej darniny obejmuje całe województwo mazowieckie, a nawet resztę kraju. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta z każdej części Polski oraz dokonujemy sprawnego transportu w możliwie jak najszybszym czasie.

Cenisz sobie wypoczynek w ogródku? Lubisz przebywać na świeżym powietrzu, a zieleń działa na Ciebie uspokajająco? A być może Twoim problemem jest niezagospodarowana ziemia, która zaburza kompleksowy wygląd ogrodu. Nasza  firmowa trawa rolowana to dobry pomysł na poprawę wystroju Twojego ogrodu, w sposób nieinwazyjny

W naszym asortymencie znajdziesz trawę w rolkach dostosowaną do zróżnicowanych warunków pogodowych oraz terenowych. Dzięki prawidłowym proporcjom nasion wyhodowaliśmy trawniki, które przyjmą się zarówno w przydomowych, prywatnych ogródkach, jak i ogrodach i parkach należących do zieleni miejskiej. U nas kupisz trawę z rolki do cienia idealną do miejsc słabo nasłonecznionych, a z drugiej strony zaopatrzysz się także w darninę odporną na nadmiar słońca. 

Jak pielęgnować trawę rolowaną i kiedy można z niej korzystać?

Trawą rolowaną oczywiście należy zajmować się regularnie, jednak pielęgnacja nie jest tak absorbująca, jak w przypadku tradycyjnie zasianej trawy. Należy ją przede wszystkim nawadniać oraz przycinać. To kiedy murawa nadaje się do użytkowania, zależy od formy uprawy trawy.

  • Trawa rolowana z folii szybciej nadaje się do użytkowania, dzięki sprawnemu procesowi zakorzeniania się. Jest to kwestia około tygodnia.
  • Trawa uprawiana na gruncie wymaga nieco większej cierpliwości. Przede wszystkim murawa ukorzenia się nieco wolniej, a ponadto należy ją na początku intensywniej nawadniać.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę