Trawa do cienia, Warszawa

W naszym asortymencie dostępna jest również trawa do cienia. Warszawa i okolice to nie jest jedyny obszar, gdzie kierujemy naszą ofertę. Nasz zespól pracowników ma możliwość transportu trawnika do klientów na terenie całego kraju. Każdy, więc może skorzystać z naszych usług i stać się właścicielem profesjonalnie zagospodarowanego ogródka

Trawa do cienia to idealne rozwiązanie na podłożu, gdzie występuje niedobór promieni słonecznych. Jeśli Twój ogród przykrywają drzewa i krzewy, a Ty szczególnie sobie cenisz ochronę przed słońcem, nie musisz rezygnować z pięknego i zielonego trawnika. Oferowana przez nas trawa do cienia jest przystosowana do większości terenów z niedoborem słońca. Takich miejsc w ogrodach nie brakuje, a wynika to także z faktu, że wiele roślin ogrodowych nie powinno uprawiać się na słońcu.  

Dlaczego trawa do cienia?

Zasianie zwykłej trawy lub nawet rozłożenie jej w formie rolek może być ryzykowne, jeśli nie uwzględnimy niedostatecznego nasłonecznienia na danym terenie.  Standardowe odmiany trawy w miejscach zacienionych parują z małą intensywnością, co przekłada się na znacznie mniejsze oddawanie wody. Skutkuje to utratą wyrazistych i naturalnych kolorów. 

Nasza odporna na niedobór słońca trawa w rolkach przyczyni się do tego, że Twój ogród będzie wyróżniał się intensywną zielenią nawet w najciemniejszych miejscach. Dzięki temu Twój ogród zachowa jednolitą kolorystykę i spójność

Trawa do cienia nie wymaga częstego podlewania, ponieważ woda paruje z niej powoli ze względu na ograniczony dostęp do promieni słonecznych. Z tego też powodu darnina rośnie nieco wolniej w porównaniu do innych trawników z rolek. Jest to więc dobre rozwiązanie dla wielbicieli ogrodów, którzy nie dysponują zbyt dużą ilością czasu na częstą pielęgnację trawnika.

trawa z rolki, trawa z folii, trawa na plantacji
trawa z folii, trawa z rolki, trawa na plantacji

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę