Trawa z rolki, Płock

Pielęgnacja trawnika zasianego tradycyjną metodą to nie jest nic łatwego. Właściciele ogrodów coś o tym wiedzą. Na szczęście proponujemy Ci alternatywną opcję, jaką jest trawa z rolki. Płock lub okolice to Twoje miejsce zamieszkania? Możesz być pewny, że zamówiona trawa dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Transportu dokonujemy w tym samym dniu, kiedy wraz z cienką warstwą podłoża wycinamy darń i ją rolujemy. Jako rzetelny producent trawy z rolki dokonujemy wszelkich starań, aby realizacja zamówienia odbyła się w uzgodnionym terminie. Czas jest tu bardzo istotny, ponieważ trawa uformowana w rolki pozbawiona jest dostępu do światła i powietrza, przez co może szybko ulec wyschnięciu i przebarwieniu.

Po dostawie i rozłożeniu trawnika końcowy efekt odmieni wygląd Twojego ogrodu. Musisz tylko na kilka dni uzbroić się w cierpliwość i wstrzymać się od chodzenia po jego powierzchni na czas zakorzenienia trawy z podłożem. Za to zawsze możesz do woli cieszyć swoje oczy kojącą, jednolitą zielenią, która wprowadzi Cię w odprężający nastrój.

Dlaczego trawa z rolki jest coraz bardziej popularna?

O trawę z rolki jak najbardziej trzeba dbać poprzez takie standardowe czynności jak regularne podlewanie oraz koszenie. W porównaniu do zasianego trawnika, tego typu darń nie jest jednak tak absorbująca pod kątem pielęgnacji. Ponadto w tym wypadku masz gwarancję, że trawa się przyjmie, ponieważ efekt dostrzegalny jest od razu. W tym przypadku nie są przeszkodą niekorzystne czynniki pogodowe, ani też nierówne ukształtowanie terenu, ponieważ dostępne u nas gatunki traw są przystosowane do różnego typu uwarunkowań.

Trawa z rolki ma wszechstronne zastosowanie. Tak jak w ogródkach przydomowych, równie często używana jest także m.in. w parkach miejskich, stadionach, na boiskach, a także jako element infrastruktury drogowej.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę