Darnina rolowana, Ciechanów

Jednym z naszych kluczowych dystrybuowanych produktów jest darnina rolowana. Ciechanów i okolice to z pewnością region, gdzie nie brakuje pasjonatów ogrodnictwa. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Lubisz swój ogród, ale nie masz cierpliwości, jeśli chodzi o sianie traw? Przeszkadzają Ci prześwity wpływające na estetykę Twojego podwórza? A może jesteś świeżo po wybudowaniu nowego domu, bądź generalnym remoncie – przez co ziemia wokół posesji jest zniszczona? 

Jest na to sposób. Darnina rolowana, w bardzo szybkim czasie zmieni wygląd Twojego ulubionego miejsca. Co więcej, trawa z rolki poza standardowym koszeniem oraz nawadnianiem nie wymaga zbyt absorbującej pielęgnacji. Warto jedynie pamiętać, aby nie chodzić po niej do czasu, aż darnina odpowiednio się nie zakorzeni. 

Trawa uprawiana na folii czy może jednak na gruncie?

Bez wątpienia dużym plusem korzystania z darniny rolowanej, jest możliwość jej rozkładania od początku wiosny do jesieni, co oczywiście w przypadku siania normalnej trawy jest niemożliwe.

W naszej ofercie można znaleźć trwałą darninę rolowaną w dwóch rodzajach:

  • trawa uprawiana na folii, pasująca do ogrodów o różnych wymiarach. Kiedy tylko nadaje się do użytku, jest całkowicie odporna na deptanie. Można od tej pory swobodnie po niej biegać i chodzić. System korzeni przy tym wariancie jest solidnie i mocno rozwinięty, gwarantując długą funkcjonalność trawnika,
  • trawa uprawiana na gruncie – trawa wyróżnia się gęstością. Jej źdźbła są mocne i twarde, dlatego też darń odcinana od gruntu przyjmie się szczególnie w miejscach częstej eksploatacji powierzchni takich jak np. stadiony lub boiska.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę