Darń rolowana, Brodnica

stotnym elementem naszej oferty jest darń rolowana. Brodnica i  sąsiednie miejscowości to obszar gdzie oferujemy nasze usługi włącznie ze sprawnym transportem i rozkładaniem darniny.

Darń jest to zwarty system roślinności o solidnym i gęstym systemie zakorzenienia w glebie, dzięki zachodzącym procesom akumulacji próchnicy. Przy zastosowaniu nowoczesnej technologii mamy możliwość taką trawę uformować w rolki i bezpośrednio dowieźć ją do klienta. Darń rolowaną można rozłożyć zarówno w ogrodzie prywatnym, jak i na terenach zieleni miejskiej. Można ją także użyć w miejscach, gdzie wskazane jest zabezpieczenie ziemi przed erozją i innymi uszkodzeniami np. na skarpach i nasypach.  

Starannie uprawiana darń oraz jej bezpieczna dostawa do klienta

Aby darń rolowana dotarła do klienta w stanie nienaruszonym oraz przez długi czas cieszyła klienta swoją funkcjonalnością, dokonujemy wszelkich starań w kwestii jej pielęgnacji, począwszy od etapu zasiania, poprzez zbiory, a na pakowaniu i transporcie kończąc. 

Uprawa trawników rolowanych to proces mieszczący się w przedziale czasowym od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Ważne jest wówczas dokładne nawadnianie oraz użyźnianie gleby

Podczas zbiorów darń jest rolowana za pomocą nowoczesnych maszyn takich jak specjalne kombajny oraz układana na odpowiednich paletach. Następnie jest zabezpieczona siatką i za pomocą podnośników załadowana do samochodów ciężarowych. W celu uniknięcia ryzyka wysuszenia darniny dostarczamy ją do klienta możliwie jak najszybciej po załadowaniu. Dysponujemy również specjalnymi komorami wyposażonymi w system klimatyzacji, które zapewniają świeżość trawnika nawet podczas upałów.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę