Trawa z rolki, Ciechanów

Każdy amator ogrodnictwa chciałby, aby jego ogród wyróżniał się pięknym i równomiernie zielonym trawnikiem. Znamy sposób, aby to osiągnąć – wystarczy nasza trawa z rolki. Ciechanów to nie jedyne miejsce, gdzie dostarczamy naszą darń, zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty również mieszkańców sąsiednich miejscowości

Z roku na rok przybywa coraz więcej zwolenników rolowanych trawników. Nic dziwnego, w końcu rozkładanie darniny może odbywać się przez większość roku, poza kilkoma najzimniejszymi miesiącami, gdy grunt jest jeszcze zamarznięty. Jest to zatem idealna opcja dla ogrodników niecierpliwych i dla tych, którym zależy na wyjątkowo szybkim efekcie.

Oznacza to, że również w październiku lub jeszcze nawet w listopadzie (jeśli nie ma przymrozków) możesz realnie odmienić wygląd swojego ogródka, co jest niemożliwe przy standardowym sianiu trawy. Trawę z rolki można także rozkładać podczas upalnych dni – wiąże się to jedynie z częstszym nawadnianiem.

Dodatkowe korzyści dla Twojego ogrodu, dzięki trawie z rolki

Nasza trawa z rolki dzięki intensywnym kolorom, rodem ze scen filmowych, zachwyci każdego, kto będzie wypoczywać w Twoim ogrodzie. Nie musisz się również martwić z powodu chwastów, ponieważ uprawiana przez nas darń jest odporna na pojawienie się niepotrzebnego ziela – w przeciwieństwie do trawnika z tradycyjnego siewu.

Nie jest również problemem brak wystarczającego nasłonecznienia lub jego nadmiar, gdyż w naszej ofercie dostępna jest darnina rolowana, przy której uprawie uwzględniliśmy różne negatywne uwarunkowania pogodowe

Ponadto trawa z rolki zapewnia natychmiastowy efekt, nawet na nierównych i lekko stromych terenach. Przy zwykłym siewie na tego typu podłożach, niektóre nasiona z powodu deszczu lub podlewania narażone są na wypłukanie, co jest niemożliwe, gdy skorzystasz z  darniny rolowanej. 

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę