Trawa z rolki, Brodnica

Marzy Ci się zadbany ogród pełen żywej i intensywnej zieleni? A może brakuje Ci pomysłu na zagospodarowanie ziemi? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci nasz sztandarowy produkt, jakim jest trawa z rolki. Brodnica, całe województwo kujawsko-pomorskie, a może inna część Polski? Z chęcią dostarczymy Ci naszą soczystą i efektownie wyglądającą trawę z rolki.

Jeśli jesteś posiadaczem niewielkiego ogródka obok domu lub wręcz przeciwnie planujesz pokryć trawą dużą powierzchnię, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze usługi, a więc sprzedaż trawy z rolki, transport oraz jej rozłożenie kierujemy także do różnych instytucji zarządzających zielenią miejską, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Jesteśmy bowiem otwarci na zlecenia dotyczące publicznych miejsc takich jak parki, ogrody miejskie lub stadiony i boiska. 

Nasza zadbana i starannie wyhodowana trawa z rolki przyjmie się w każdych warunkach pogodowych, będzie przy tym nie tylko w pełni funkcjonalna i miła w użytku, ale poprawi także wygląd całego otoczenia.

Trawa z rolki, dlaczego u nas?

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo i przy uwzględnieniu wszystkich wymagań klienta. Niezależnie czy jesteś właścicielem ogromnego ogrodu lub niewielkiego ogródka, dzięki naszej trawie zmienisz na lepsze wygląd swojego ulubionego miejsca m.in. dlatego, że:

  • nasza trawa skutecznie rośnie dzięki odpowiednio dobranym nasionom kostrzewy, życicy i wiechliny,
  • dopełniamy również wszelkich starań, aby trawa miała jak najlepsze podłoże gwarantujące udane zbiory,
  • nowoczesna technologia i sprzęt umożliwia nam przeprowadzenie profesjonalnego i dokładnego pokosu,
  • darń zwijamy bez ryzyka uszkodzenia,
  • dbamy o sprawny transport szczelnie zabezpieczonego towaru bezpośrednio po zbiorach.

Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej oferty.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę