Trawa z rolki, Warszawa

Czy jest coś przyjemniejszego od chodzenia boso po miękkiej, intensywnie zielonej trawie? Z pewnością wiele osób podzieli to zdanie. Co jednak zrobić, jeśli trawa w ogrodzie, którą zasialiśmy, nie przyjmuje się lub nie rośnie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dobrym na to rozwiązaniem jest trawa z rolki. Warszawa, okolice, a może województwo mazowieckie? Chętnie Ci dostarczymy naszą firmową trawę z rolki, która została wyhodowana przy użyciu mieszanki najlepszej jakości nasion kostrzewy, wiechliny i życicy.

Jeśli straciłeś cierpliwość do siania trawy, a zamiast zamierzonego efektu otrzymałeś nierówny trawnik z prześwitami, z nami masz okazję to zmienić i skutecznie przearanżować swój ogródek. Darninę tego typu dopasujesz do wszystkich roślin ogrodowych i nie tylko. Będzie idealnie uzupełniać się z kwiatkami, krzewami, pnączami czy roślinami iglastymi.

Co zyskujesz, decydując się na trawę z rolki?

Trawa z rolki to skuteczny sposób, jeśli chcesz uzyskać natychmiastowy efekt. Czas ułożenia pasów jest uzależniony od wielkości ogrodu, jednak nasza ekipa dokonuje wszelkich starań, aby układanie odbywało się sprawnie i przede wszystkim solidnie. Warto też mieć na uwadze, że masz dość dużo czasu na decyzję odnośnie przeprowadzenia zmian w ogrodzie tą metodą, ponieważ sezon wegetacyjny trwa od wiosny do jesieni

Pozostaje zlecić nam to zadanie, a na efekt nie trzeba będzie długo czekać. Należy jedynie odczekać około dwóch tygodni, aż do ostatecznego zakorzenienia się trawy i już można w pełni z takiego trawnika korzystać. 

Trawa z rolki to solidne i efektywne rozwiązanie, coraz bardziej popularne w Polsce. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę