Trawa, Warszawa

Oczekiwanie na gęsty, świeży i jednolity trawnik zajmuje dużo czasu. Ponadto nie masz gwarancji, że zasiana trawa spełni Twoje oczekiwania. Niestety widok przerzedzonej i wysuszonej trawy jest dość powszechny. Jeśli chcesz tego uniknąć, skorzystaj z naszej rolowanej trawy. Warszawa to obszar, gdzie bardzo sprawnie dostarczamy darń do naszego klienta, istnieje jednak również możliwość szybkiego transportu produktu znacznie dalej niż teren stolicy.

Kupując od nas trawę rolowaną masz gwarancję, że otrzymasz darninę równomiernie zieloną, zabezpieczoną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, bardziej odporną na chwasty, działanie szkodników, a przede wszystkim wytrzymałą na deptanie i urazy. 

Eleganckim wyglądem ogrodu można cieszyć się niemalże od razu, bezpośrednio po rozłożeniu. Do celów rekreacyjnych trawnik jednak będzie w pełni funkcjonalny nieco później. Zalecane jest bowiem odczekanie od kilku do kilkunastu dni, zanim nastąpi wystarczające zakorzenienie do podłoża. Widok bujnej i kojąco zielonej trawy z pewnością Ci jednak zrekompensuje czas czekania.

Istotne czynności i zabiegi przed rozłożeniem trawy

Przed rozłożeniem rolek trawy, należy odpowiednio przygotować teren pod trawnik. Na początku niezbędna jest:

  • niwelacja terenu – usunięcie z gleby wszelkich nierówności, zasypanie dołków i hałd. Należy też zadbać, aby spad był ukierunkowany od domu – w przeciwnym razie pojawia się ryzyko zalania domowych fundamentów,
  • usunięcie korzeni, kamieni, resztek gruzu i innych elementów, które mogą utrudniać rozkładanie trawnika, dla większego efektu warto skorzystać z glebogryzarki rotacyjnej,
  • wyrównanie powierzchni,
  • ponadto można glebę wzbogacić odpowiednimi proporcjami kompostu.

Tak przygotowane podłoże ułatwi rozłożenie trawnika oraz wpłynie na solidne i mocne zakorzenienie trawy.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę