Trawa, Ciechanów

Trawnik jest bardzo istotnym elementem ogrodów i skwerów. Podkreśla ich wygląd,  uzupełniając się z kwiatami oraz drzewami. Tradycyjnie hodowany trawnik z siewu nie zawsze jednak spełnia oczekiwania. Skutecznym rozwiązaniem jest uprawiana przez nas trawa. Ciechanów jest miastem, gdzie docelowo kierujemy naszą ofertę, zapraszamy jednak również klientów z sąsiednich miejscowości, a także z całego województwa. 

Uprawiana przez nas trawa z rolki to wygodny i relatywnie szybki sposób na zmianę prezentacji ogrodów, skwerów, parków lub zieleńców, dlatego też naszą ofertę proponujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom i urzędom odpowiadającym za publiczną zieleń miejską. Nasze trawy w rolkach odporne są na deptanie, negatywne czynniki atmosferyczne oraz są w mniejszym stopniu narażone na pojawienie się chwastów. W naszym asortymencie są gatunki darni, które przyjmują się na terenach nasłonecznionych lub zacienionych.

Krótki opis jak uprawiamy naszą trawę

Początkowo uprawa trawy z rolki nie różni się specjalnie od zasiewu tradycyjnego trawnika, podobnie jest z pielęgnacją. Odpowiednio przygotowana mieszanka nasion oraz żyzne podłoże daje nam jednak gwarancję, że w czasie zbiorów trawa będzie gęsta i zielona. Czasami dodatkowo montujemy również siatkę, która później ułatwia nam odcinanie murawy od gruntu. Wycinanie i rolowanie trawy odbywa się przy użyciu nowoczesnych narzędzi. 

Etap zbierania trawy jest w pełni zmechanizowany, czego efektem są rolki trawy jednolite pod kątem grubości oraz długości. Gotowe rolki z trawą ładujemy do samochodów ciężarowych oraz niezwłocznie dostarczamy je do klienta.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę