Amtraw – producent trawy z rolki

Firma Amtraw to producent trawy z rolki. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale sprzedaż trawników oraz ich rozkładanie oferujemy klientom z całej Polski. Myślisz o tym, aby zmienić wygląd swojego ogrodu, a może wygląda już ładnie, tylko do pełni szczęścia brakuje Ci zadbanego trawnika? A może z powodu prac budowlanych powierzchnia Twojego ogródka jest zdeptana i zniszczona, co negatywnie rzutuje na ogólny wygląd Twojej posesji? Jako doświadczeni producenci trawy z rolki chętnie przyczynimy się do tego, aby Twój ogród znów cieszył Twoje oczy świeżością i intensywnym, zielonym kolorem.

W naszej ofercie dostępne są rolowane trawy do cienia, trawy do miejsc zaciemnianych, nasłonecznionych, rekreacyjno-sportowych. Produkty znajdą swoje zastosowanie zarówno przy posesjach prywatnych, jak i publicznych i ogólnodostępnych, takich jak np. parki i ogrody botaniczne, dlatego też sprzedaż naszego towaru kierujemy także do urzędów i departamentów odpowiadających za zieleń miejską oraz spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Nasza darnina to również praktyczne rozwiązanie w wykorzystaniu jej jako murawy na terenach rekreacyjnych, takich jak boiska i stadiony, a także na skarpach i parkingach.

Produkcja trawy z rolki – pasja, rzetelność i cierpliwość

Nasza firma na każdym etapie produkcji i dystrybucji do każdego zlecenia podchodzi ze szczególnym zaangażowaniem i pasją. Zakres naszych usług to:

  • uprawa trawy na bazie selektywnie dobranych nasion kostrzewy, wiechliny i życicy na odpowiednio do tego przystosowanym gruncie.
  • etap zbiorów – uzależniony od rodzaju trawy, przebiega przy użyciu specjalnych maszyn, ze szczególną uwagą, aby nie zniszczyć korzeni,
  • formowanie w rolki oraz ładowanie na podnośnikach do samochodów dostawczych,
  • przewożenie zabezpieczonego towaru, w porze letniej dodatkowo w specjalnych pojemnikach wyposażonych w klimatyzację,
  • dostarczenie do klienta zawsze świeżej i nieuszkodzonej trawy oraz rozłożenie jej na placu,
  • udzielanie praktycznych wskazówek jak należy trawę pielęgnować i od kiedy nadaje się ona do użytku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę