Producent trawy z rolki, Płock

Potrzebujesz rozwiązania, które odmieni wygląd Twojego ogródka?  Mamy możliwość, aby Ci pomóc – jako producent trawy z rolki. Płock to nie jest jedyne miasto, na którego terenie prowadzimy dystrybucję naszych rolowanych trawników, dojedziemy do Ciebie na drugi koniec województwa, a nawet Polski.

Trawnik jest czymś w rodzaju wizytówki ogrodu. Niezależnie czy jego właściciel jest zwolennikiem minimalizmu, czy też woli zasadzić cały teren różnorodnymi kwiatami, prędzej czy później źle zagospodarowana trawa rzuci się w oczy i negatywnie wpłynie na wystrój całego ogrodu. Dziury i inne ubytki darni mogą okazać się prawdziwym problemem. Jednym ze skutecznych rozwiązań jest trawa z rolki.

Z naszą trawą w rolce, każdy ogród i park przejdzie metamorfozę

Trawnik z przebarwieniami oraz ubytkami to nie jest ciekawy widok, jednak często przyczyną uzyskania takiego efektu są czynniki niezależne od samego właściciela. Warto zaoszczędzić sobie nerwów i skorzystać ze skutecznego i trwałego rozwiązania, jakim jest rozłożenie trawy z rolki.

Nasze przedsiębiorstwo jako odpowiedzialny producent trawy z rolki podchodzi kompleksowo do wszystkich oczekiwań klienta. Bierzemy pod uwagę m.in. specyfikę terenu, dzięki czemu możemy doradzić mu czy w ogrodzie przyjmie się trawa dostosowana do warunków nasłonecznionych lub na odwrót – do zacienionych. Uwzględniamy też potencjalną funkcjonalność trawnika. Inny typ trawy nadaje się jako murawa do uprawiania sportu, a jeszcze inny do typowej, codziennej rekreacji.

Udzielamy również profesjonalnych rad w kwestii dbania o trawnik, w tym koszenia i nawadniania, dzięki czemu trawnik przez wiele lat będzie cieszył swoją funkcjonalnością. Zapraszamy już dziś do skorzystanie z naszego szerokiego asortymentu.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę