Producent trawników z rolki, Warszawa

Zadbany i zielony trawnik wpływa na miłe samopoczucie oraz komfort wypoczynku. Co, jeśli jednak trawie w Twoim ogrodzie daleko jest do efektu eleganckiego i ładnego pasa zieleni? Możemy temu zaradzić jako producent trawników z rolki. Warszawa oraz sąsiednie miejscowości nie są jedynym obszarem prowadzenia naszych usług. Nasz sprawnie zorganizowany transport umożliwia nam dowiezienie trawnika w rolce nawet na drugi koniec Polski.

Nasza firma jako rzetelny producent trawników z rolki dokłada wszelkich starań, aby produkt, który trafia do klienta był w stanie idealnym oraz długo cieszył swoją funkcjonalnością. Już na etapie siania trawy dokładnie dobieramy odpowiednie nasiona oraz przygotowujemy pod nie żyzny grunt. W czasie zbiorów dzięki specjalnej aparaturze, a niekiedy przy pomocy specjalnych kombajnów dokonujemy pokosu oraz belujemy bądź rolujemy trawę, tak aby nie zniszczyć systemu korzeniowego. Aby zachować świeżość darni zawsze realizujemy zlecenia w terminie. Kiedy musimy pokonać dużą odległość do klienta lub dostarczamy trawę w upalne dni, zabezpieczamy dodatkowo darninę, umieszczając ją w specjalnych kontenerach wyposażonych w klimatyzację. 

Zalety naszych produktów

Trawa znacząco wpływa na wygląd ogrodu, skweru lub parku. Również w przypadku prywatnych ogródków zadbany trawnik rzutuje na wystrój całej posesji. 

Dużą zaletą naszej trawy z rolki jest jej uniwersalność, można ją dostosować nie tylko do miejsc publicznych bądź prywatnych, gdzie wskazana jest przyjemna i intensywna zieleń, ale również na boiskach, kortach, stadionach, patiach. Odpowiednie rodzaje trawy zapewnią stabilną powierzchnię, umożliwiającą bezproblemowe uprawianie sportu.

Nasza trawa w rolce sprawdzi się także na różnego rodzaju drogach jako pas zieleni oddzielający pasy. Jest to nie tylko strefa buforowa, ale także działa odprężająco na kierowcę, nie rozpraszając go od prowadzenia pojazdu.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę