Producenci trawy, Warszawa

Wytrzymałość  na warunki atmosferyczne i terenowe oraz walory estetyczne, to cechy, na które szczególnie zwracamy uwagę jako producenci trawy. Warszawa to miejsce dystrybucji naszych produktów, ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całej Polski.

Jednym z najczęstszych problemów właścicieli ogrodu jest przebarwiona i przerzedzona darnina kontrastująca na tle zadbanych roślin ogrodowych. Psuje to efekt i negatywnie wpływa na wygląd ogrodu. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy trawę dostosowaną do zróżnicowanych warunków, zarówno pogodowych, jak i terenowych. Gwarancją naszej wysokojakościowej trawy jest mieszanka nasion, szczegółowa pielęgnacja, a także przeprowadzanie zbiorów ze szczególną ostrożnością tak, aby nie naruszyć systemu korzeniowego. Sprawny transport do klienta, bezpośrednio po zbiorach, to dla nas priorytet.  Ma to wpływ to na gęstość, świeżość i równomierny kolor trawy.

Trawy o szerokim zastosowaniu i do różnego typu podłoża

W naszym asortymencie znajdziesz trawy odporne na niekorzystne czynniki pogodowe oraz zabezpieczone przed chwastami i szkodnikami. Nasza oferta to m.in.

  • trawy uniwersalne – do różnego typu gleby, ich pielęgnacja nie jest tak absorbująca, jak w przypadku trawników uzyskanych z tradycyjnego siewu,
  • trawę do cienia, to idealne rozwiązanie w miejscach, w których dostęp do światła słonecznego jest ograniczony, 
  • trawa regeneracyjna – skuteczny sposób na odświeżenie trawnika,
  • trawa odporna na susze – darń do miejsc suchych, jest obojętna na wysokie temperatury.

Jako producenci trawników o zróżnicowanym zastosowaniu zachęcamy do współpracy nie tylko osoby prywatne, ale także firmy odpowiadające za zieleń miejską oraz spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Nasze trawniki w rolkach znajdą także zastosowanie: 

  • jako element infrastruktury drogowej, 
  • jako murawa na boiskach, 
  • w parkach miejskich, osiedlowych skwerach i zieleńcach. 

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę