Producenci trawników, Brodnica

Ładna i zadbana trawa to wizytówka ogródka, który poza walorami estetycznymi spełnia również funkcje rekreacyjne. Nasze przedsiębiorstwo Amtraw to doświadczeni producenci trawników. Brodnica to miejsce gdzie mieszkasz? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci odmienić wygląd Twojego ogrodu. Mamy także możliwość dojazdu do klienta spoza obrębu województwa kujawsko-pomorskiego, a nawet na drugi koniec Polski. 

Niestety trawa z tradycyjnego siewu nie daje gwarancji na uzyskanie trawnika z gęstą i intensywnie zieloną darnią. Aby uniknąć darniny przerzedzonej i przebarwionej, dobrym rozwiązaniem jest trawa rolowana, pochodząca od zaufanych producentów trawników. Z nami masz pewność, że trawnik dotrze do Ciebie w ustalonym terminie i w stanie idealnym.

Jako rzetelni producenci trawników darninę uprawiamy według oryginalnych proporcji nasion wiechliny, kostrzewy i życicy. Ich wysoka jakość jest udokumentowana odpowiednimi certyfikatami.

Co możemy Ci zaproponować?

Zanim zaproponujemy naszemu klientowi konkretny rodzaj trawy, bierzemy pod uwagę zarówno stopień nasłonecznienia i zacienienia w ogrodzie, jak i ukształtowanie terenu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.

  • trawę do cienia, taki trawnik jest odporny na niedobór promieni słonecznych, rośnie wolno i nie wymaga częstego podcinania,
  • trawę rekreacyjno – gruntową – odporną na intensywne deptanie, mającą szczególnie zastosowanie na boiskach, stadionach i parkach rekreacyjnych,
  • trawę hodowaną na gruncie – ta trawa zbierana jest przy użyciu specjalnych kombajnów po mniej więcej kilkunastu miesiącach od zasiania. Wraz z trawą  wycinane jest cienkie pokrycie podłoża. Taką darń można zastosować w ogrodach o dużej powierzchni, a także w parkach oraz na drogach jako pasy zieleni.

Po rozłożeniu trawnika udzielimy Ci kilku fachowych porad dotyczących prawidłowej pielęgnacji. Dzięki temu zakup naszego produktu będzie udaną inwestycją na długie lata.

Siedziba

04-783 Warszawa

ul. Tadżycka 25

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę

Plantacja

06-450

Kondrajec Szlachecki

trawa z folii, trawa z rolki, producent trawy z rolki

kliknij żeby zobaczyć mapę